Voetbal organisatie

VOETBALCOMMISSIE

Voorzitter: Berend Jan Taken voorzitter-voetbal@voc-rotterdam.nl
Zami Veteranen: Daan van der Kooij daan@joko.nl
A-categorie: Peter de Haan peterdehaan@vanderentgroup.com
B-categorie: Berend Jan Taken voorzitter-voetbal@voc-rotterdam.nl
Heerendivisie: Kees Spuijbroek  heerendivisie@voc-rotterdam.nl
Zaalvoetbal: Berend Jan Taken voorzitter-voetbal@voc-rotterdam.nl
Damesdivisie: Martijn van Italie martijnvanitallie@gmail.com
Wedstrijdsecretaris: Marc Vermolen wedstrijdsecretaris-voetbal@voc-rotterdam.nl

De Voetbalcommissie is verantwoordelijk voor een aantal algemene voetbal onderwerpen zoals: capaciteitsplanning, verbinding jeugd- en seniorenvoetbal, prestatie- vs breedtesport, KNVB, financiën en vrijwilligers. De specifieke onderwerpen die vallen onder senioren voetbal, jeugdvoetbal en technische commissie zullen door de respectievelijke voorzitters ingevuld worden met hun commissieleden. Hierover wordt door de voorzitters verantwoordelijkheid afgelegd binnen de voetbalcommissie en waar nodig onderwerpen afgestemd. De voetbalcommissie legt verantwoordelijkheid af aan het bestuur. We geven hiermee invulling kunnen aan structureel overleg over een aantal belangrijke onderwerpen en ontwikkeling binnen het voetbal bij V.O.C..
Contact: secretaris@voc-rotterdam.nl

 

JEUGD VOETBALCOMMISSIE

Voorzitter: Folmer Krumpelman 06-11045644 voorzitter-jv@voc-rotterdam.nl
Secretaris: Eliane Krumpelman-Croiset van Uchelen secretaris-jv@voc-rotterdam.nl
Wedstrijdsecretaris: Theo Stikkers 06-51095231 wedstrijdsecretaris-jv@voc-rotterdam.nl
Hoofdcoördinator Junioren: Jan-Hein Vink 06-12979802 junioren@voc-rotterdam.nl
Hoofdcoördinator Pupillen: Berend ten Wolde 06 30354422 pupillen@voc-rotterdam.nl
Coördinator Meisjesvoetbal: Annemiek van der Veen 06 22267294 meisjesvoetbal@voc-rotterdam.nl
Jeugdtoernooicoördinator: Rogier André de la Porte 06 15345968 jeugdtoernooi@voc-rotterdam.nl

 Coördinatoren
 
Lichting Geboortejaar Coordinator e-mail mobiel
JO1718 2007 2006 Annebel de Deugd JO1718@voc-rotterdam.nl 06-20428262
JO1516 2009 2008 Marcel Mastenbroek JO1516@voc-rotterdam.nl 06-13846570
JO14 2010 Aroen Rambhadjan JO14@voc-rotterdam.nl 06-21811223
JO13 2011 Leander JO13@voc-rotterdam.nl -
JO12 2012 Maurits Janmaat JO12@voc-rotterdam.nl 06-51014893
JO11 2013 Rebecca Mensen JO11@voc-rotterdam.nl 06-24262981
JO10 2014 Gerben de Jong JO10@voc-rotterdam.nl 06-18812219
JO9 2015 Gerben de Jong JO09@voc-rotterdam.nl 06-18812219
JO8 2016 Rebecca Mensen JO08@voc-rotterdam.nl 06-24262981
F-Mini 2017 Bas Vellekoop JO07@voc-rotterdam.nl 06-83623695
Kabouters 2018 Aase Henschien JO06@voc-rotterdam.nl 06-21503614
MO171920 2008  2004 Annemiek Van der Veen meisjesvoetbal@voc-rotterdam.nl 06 22267294
MO1315 2011 2009 Vera Vergunst meisjesvoetbal@voc-rotterdam.nl 06 24715471
MO811 2016 2012 Peter Schildmeijer meisjesvoetbal@voc-rotterdam.nl 06 41429458

Keeperscoordinator
Heb je vragen over de keeperstraining? keepers@voc-rotterdam.nl