Cricket wedstrijden

Programma versie: dinsdag 2 april 2024        
           
NB: Programma onder voorbehoud!          
           
Datum Tijd Thuis Uit Veld VOC Wat
           
zaterdag 20 april 2024 13:30 Punjab VOC Sportpark Thurlede Topklasse - T20
zaterdag 20 april 2024 17:00 Excelsior '20 VOC Sportpark Thurlede Topklasse - T20
           
zondag 21 april 2024 13:30 ACC VOC 2 Sportpark Drieburg Hoofdklasse - T20
zondag 21 april 2024 17:00 Dosti VOC 2 Sportpark Drieburg Hoofdklasse - T20
           
zondag 28 april 2024 13:30 VOC Salland Hoofdveld Topklasse T20
zondag 28 april 2024 13:30 Bloemendaal VOC 2   Hoofdklasse - T20
           
zaterdag 4 mei 2024 13:30 VOC HCC Hoofdveld Topklasse T20
zaterdag 4 mei 2024 13:30 VOC ZAMI VRA 2 ZAMI Kunstgrasveld Competitie
           
zondag 5 mei 2024 13:00 VOC U17 VCC 2 U17 Hoofdveld Competitie
zondag 5 mei 2024 9:00 Kampong U15 VOC U15   Competitie
zondag 5 mei 2024 9:00 VOC U13 VCC 1 U13 Hoofdveld Competitie
zondag 5 mei 2024 9:00 VOC U11 Quick 2 U11 Hoofdveld - zijveld Competitie
           
donderdag 9 mei 2024 10:00 VOC VRA Hoofdveld Topklasse T20
donderdag 9 mei 2024 13:30 VRA VCC Hoofdveld Topklasse T20
donderdag 9 mei 2024 17:00 VOC VCC Hoofdveld Topklasse T20
donderdag 9 mei 2024 13:30 Quick VOC 2 Sportpark Maarschalkerweerd Hoofdklasse - T20
donderdag 9 mei 2024 17:00 Kampong VOC 2 Sportpark Maarschalkerweerd Hoofdklasse - T20
donderdag 9 mei 2024 13:30 VOC 3 ZHCC 2 Kunstgras Competitie
           
zaterdag 11 mei 2024 10:00 Hermes DVS VOC Loopuyt Oval, Sportpark Harga Topklasse T20
zaterdag 11 mei 2024 10:00 VOC 2 VVV Hoofdveld Hoofdklasse - T20
zaterdag 11 mei 2024 13:30 VOC 2 Qui Vive Hoofdveld Hoofdklasse - T20
zaterdag 11 mei 2024 13:00 Groen Geel 2 ZAMI VOC ZAMI   Competitie
           
zondag 12 mei 2024 13:00 Excelsior '20 3 VOC 3   Competitie
zondag 12 mei 2024 13:00 VOC ZOMI Excelsior '20 ZOMI Hoofdveld Competitie
zondag 12 mei 2024 9:00 Hermes DVS U17 VOC U17   Competitie
zondag 12 mei 2024 9:00 VRA 2 U15 VOC U15   Competitie
zondag 12 mei 2024 9:00 HCC 2 U13 VOC U13   Competitie
zondag 12 mei 2024 9:00 VCC 3 U11 VOC U11   Competitie
           
vrijdag 17 mei 2024 18:00 Sparta 1888 VOC Sportpark Bermweg Topklasse T20
           
zaterdag 18 mei 2024 13:30 VOC ZAMI ACC 2 ZAMI Hoofdveld Competitie
           
zondag 19 mei 2024 13:00 VOC 3 Punjab-Ghausia 8 Hoofdveld Competitie
zondag 19 mei 2024 13:00 VOC ZOMI Gelre ZOMI Kunstgras Competitie
zondag 19 mei 2024 9:00 VOC U15 Punjab-Ghausia 1 U15 Hoofdveld Competitie
zondag 19 mei 2024 9:00 VOC U13 Hermes DVS U13 Kunstgras Competitie
zondag 19 mei 2024 9:00 HCC 2 U11 VOC U11   Competitie
           
maandag 20 mei 2024 13:30 HBS VOC Sportpark Craeyenhout Topklasse T20
maandag 20 mei 2024 10:00 VOC 2 Rood en Wit Hoofdveld Hoofdklasse - T20
maandag 20 mei 2024 17:00 VOC 2 VCC 2 Hoofdveld Hoofdklasse - T20
maandag 20 mei 2024 9:00 Quick U17 VOC U17   Competitie
           
zaterdag 25 mei 2024 11:00 VOC VCC Hoofdveld Topklasse
zaterdag 25 mei 2024 11:00 VVV 2 VOC 2   Eerste Klasse
zaterdag 25 mei 2024   VOC ZAMI bye   Competitie
           
zondag 26 mei 2024 13:00 Hermes DVS 3 VOC 3   Competitie
zondag 26 mei 2024 13:00 Kampong ZOMI VOC ZOMI   Competitie
zondag 26 mei 2024 13:00 VOC U17 ACC U17 Hoofdveld Competitie
zondag 26 mei 2024 9:00 VOC U15 VCC 1 U15 Hoofdveld Competitie
zondag 26 mei 2024 9:00 Excelsior '20 U13 VOC U13   Competitie
zondag 26 mei 2024 9:00 Hermes DVS U11 VOC U11   Competitie
           
maandag 27 mei 2024 17:30 Dutch Lions U14   Hoofdveld T20
           
zaterdag 1 juni 2024 11:00 HCC VOC   Topklasse
zaterdag 1 juni 2024 11:00 VOC 2 Eindhoven 1 Hoofdveld  Eerste Klasse
zaterdag 1 juni 2024 13:30 VOC ZAMI Excelsior'20 ZAMI Kunstgrasveld Competitie
           
zondag 2 juni 2024 13:00 Sparta 4 VOC 3   Competitie
zondag 2 juni 2024 13:00 ACC ZOMI VOC ZOMI   Competitie
zondag 2 juni 2024 9:00 VRA U17 VOC U17   Competitie
zondag 2 juni 2024 13:00 VOC U15 VRA 1 U15 Hoofdveld  Competitie
zondag 2 juni 2024 9:00 VOC U13 Quick U13 Hoofdveld  Competitie
zondag 2 juni 2024 9:00 VOC U11 VCC 2 U11 Hoofdveld - zijkant Competitie
           
maandag 3 juni 2024 17:30 Dutch Lions U14   Hoofdveld T20
           
zaterdag 8 juni 2024 11:00 VOC Sparta Hoofdveld Topklasse
zaterdag 8 juni 2024 11:00 HCC 2 VOC 2   Eerste Klasse 
zaterdag 8 juni 2024 13:30 Kampong 2 ZAMI VOC ZAMI   Competitie
           
zondag 9 juni 2024 13:00 Royal Punjab 3 VOC 3   Competitie
zondag 9 juni 2024 13:00 VOC ZOMI VRA ZOMI Hoofdveld Competitie
zondag 9 juni 2024 9:00 VCC 2 U17 VOC U17   Competitie
zondag 9 juni 2024 9:00 VOC U15 Kampong U15 Hoofdveld Competitie
zondag 9 juni 2024 9:00 HCC 1 U13 VOC U13   Competitie
zondag 9 juni 2024 9:00 Quick 2 U11 VOC U11   Competitie
           
maandag 10 juni 2024 17:30 Dutch Lions U14   Hoofdveld T20
           
zaterdag 15 juni 2024 11:00 VOC Excelsior '20 Hoofdveld Topklasse
zaterdag 15 juni 2024 11:00 Hermes DVS 2 VOC 2   Eerste Klasse
zaterdag 15 juni 2024 13:30 VOC ZAMI Concordia ZAMI Kunstgras Competitie
           
zondag 16 juni 2024 13:00 VOC 3 Wanderers Hoofdveld Competitie
zondag 16 juni 2024 13:00 CCG ZOMI VOC ZOMI   Competitie
zondag 16 juni 2024 13:00 VOC U17 Hermes U17 Kunstgras Competitie
zondag 16 juni 2024 9:00 VOC U15 VRA 2 U15 Hoofdveld Competitie
zondag 16 juni 2024 9:00 VCC 2 U13 VOC U13   Competitie
zondag 16 juni 2024 9:00 VOC U11 VCC 3 U11 Hoofdveld - zijkant Competitie
           
maandag 17 juni 2024 17:30 Dutch Lions U14   Hoofdveld T20
           
zaterdag 22 juni 2024 11:00 VOC Hermes DVS Hoofdveld Topklasse
zaterdag 22 juni 2024 11:00 Qui Vive 1 VOC 2   Eerste Klasse
zaterdag 22 juni 2024 13:30 VOC ZAMI Hermes-DVS ZAMI Kunstgras Competitie
           
zondag 23 juni 2024 13:00 ZHCC 2 VOC 3   Competitie
zondag 23 juni 2024 13:00 Excelsior '20 ZOMI VOC ZOMI   Competitie
zondag 23 juni 2024 13:00 VOC U17 Quick U17 Hoofdveld Competitie
zondag 23 juni 2024 9:00 Punjab-Ghausia 1 U15 VOC U15   Competitie
zondag 23 juni 2024 9:00 VOC U13 HBS U13 Hoofdveld Competitie
zondag 23 juni 2024 9:00 VOC U11 HCC 2 U11 Hoofdveld - zijkant Competitie
           
zaterdag 29 juni 2024 11:00 VOC 2 Concordia 1 Hoofdveld Eerste Klasse
zaterdag 29 juni 2024 13:30 Hilversum 2 ZAMI VOC ZAMI   Competitie
           
zondag 30 juni 2024 11:00 HBS VOC   Topklasse
zondag 30 juni 2024 13:00 VOC 3 Excelsior '20 3 Hoofdveld Competitie
zondag 30 juni 2024 13:00 VOC ZOMI Kampong ZOMI Kunstgras Competitie
zondag 30 juni 2024 9:00 ACC U17 VOC U17   Competitie
zondag 30 juni 2024 9:00 VCC 1 U15 VOC U15 Hoofdveld Competitie
zondag 30 juni 2024 9:00 VOC U13 CCB U13 Kunstgras Competitie
zondag 30 juni 2024 9:00 VOC U11 Hermes DVS U11 Hoofdveld - zijkant Competitie
           
maandag 1 juli 2024 17:30 Dutch Lions U14   Hoofdveld T20
           
zaterdag 6 juli 2024 11:00 VRA VOC   Topklasse
zaterdag 6 juli 2024 11:00 VOC 2 VRA 2 Hoofdveld Eerste Klasse
zaterdag 6 juli 2024 13:30 VRA 2 ZAMI VOC ZAMI   Competitie
           
zondag 7 juli 2024 13:00 Punjab-Ghausia 8 VOC 3   Competitie
zondag 7 juli 2024 13:00 VOC ZOMI ACC ZOMI Hoofdveld Competitie
zondag 7 juli 2024 9:00 VOC U17 VRA U17 Hoofdveld Competitie
zondag 7 juli 2024 9:00 VRA 1 U15 VOC U15   Competitie
zondag 7 juli 2024 9:00 VCC 2 U11 VOC U11   Competitie
           
maandag 1 juli 2024 17:30 Dutch Lions U14   Hoofdveld T20
           
zaterdag 13 juli 2024 13:30 VOC ZAMI Groen Geel 2 ZAMI Hoofdveld Competitie
           
zondag 14 juli 2024 11:00 VOC Punjab Hoofdveld Topklasse
zondag 14 juli 2024 11:00 Punjab-Ghausia 2 VOC 2   Eerste Klasse
zondag 14 juli 2024 13:00 VOC 3 Hermes DVS 3 Kunstgras Competitie
zondag 14 juli 2024 13:00 VRA ZOMI VOC ZOMI   Competitie
           
dinsdag 16 juli 2024 11:00 Dutch Lions U14   Hoofdveld 40-over
woensdag 17 juli 2024 11:00 Dutch Lions U15   Hoofdveld 40-over
donderdag 18 juli 2024 11:00 Dutch Lions U16   Hoofdveld 40-over
           
zaterdag 20 juli 2024 13:30 ACC 2 ZAMI VOC ZAMI   Competitie
           
zondag 21 juli 2024 11:00 ACC VOC   Topklasse
zondag 21 juli 2024 11:00 VOC 2 ACC 2 Hoofdveld  Eerste Klasse
zondag 21 juli 2024 9:00 VOC 3 Sparta 4 Kunstgras Competitie
zondag 21 juli 2024 13:00 VOC ZOMI CCG ZOMI Kunstgras Competitie
           
zaterdag 27 juli 2024   VOC ZAMI bye   Competitie
           
zaterdag 3 augustus 2024 13:30 Excelsior'20 ZAMI VOC ZAMI   Competitie
           
zondag 4 augustus 2024 13:00 VOC 3 Royal Punjab 3 Hoofdveld Competitie
           
zaterdag 10 augustus 2024 13:30 VOC ZAMI Kampong 2 ZAMI Hoofdveld Competitie
           
zondag 11 augustus 2024 13:00 Wanderers VOC 3   Competitie
zondag 11 augustus 2024 13:00 Gelre ZOMI VOC ZOMI   Competitie
           
zaterdag 17 augustus 2024 13:30 Concordia ZAMI VOC ZAMI   Competitie
           
zaterdag 17 augustus 2024 11:00 Nederland Canada Hoofdveld ODI
maandag 19 augustus 2024 11:00 USA Canada Hoofdveld ODI
woensdag 21 augustus 2024 11:00 Nederland USA Hoofdveld ODI
           
zaterdag 24 augustus 2024 13:30 Hermes-DVS ZAMI VOC ZAMI   Competitie
           
zaterdag 31 augustus 2024 13:30 VOC ZAMI Hilversum 2 ZAMI Hoofdveld Competitie