• Trainingen

    Bijgaand vindt u de laatste versie van het trainingsschema voor seizoen 2017-2018.

    Om voor elk team een plek te vinden wordt vanaf dit seizoen voor een enkele training de tussenstrook tussen veld 3 en 4 ingezet als trainingsveld: "veld 3C". Veld 3C is werkbaar maar niet ideaal om te trainen. Verschillende teams zullen een periode zijn aangewezen op veld 3C. Er wordt gewerkt aan een structurele oplossing.

    Voor enkele junioren teams wordt er nog naarstig gezocht naar trainers en/of hulptrainers; zie in het trainingsschema voor welke teams en tijden dit geldt. Pak svp als echte (ouder van een) VOC-er deze handschoen op en bij neem contact op met Hoofd Jeugd Opleiding (HJO) Jorge Ferreira (06-81749099).

    Klik hier voor meer informatie over de keeperstrainingen.
    Klik hier voor meer informatie over looptraining.

  • Maandag

    BeginEindTeam(s)Trainer(s)VeldKleedkamer
    17.45 19.00 JO11-1/2 Nixon Dias, Menno van der Valk, Guy Knoops HVA 5
    17.45 19.00 JO10-1/2 Patrick Emmett, Twan Aulbers, Chantal Plag, JW Wijling HVB 6
    17.45 19.00 JO11-3/4 Floris Timmermans, Jaco Belder, Edwin Witjens 3A 7
    17.45 19.00 JO10-3/4 Derk Jan Averink, Willem Jan Ruiter, Marc Schellekens 3B 8
    17.45 19.00 MO11-1/2 Bert Frings, Luc Daemen, Jantien Heydeman, Rose Marijn Teeuw 4A 11, 12
    17.45 19.00 JO11-5/6 Quinten Kok-Henschien 4B 10
    17.45 19.00 JO10-5/6 Berend ten Wolde, Belind Ahmed 4C 15
    19.00 20.30 JO15-1 Arjan Ras, Calvin Acton, Kees den Besten 3A 7
    19.00 20.30 JO15-2 Arjan Ras, Calvin Acton, Kees den Besten 3C 8
    19.00 20.30 JO15-3 Casper Sels, Jorrit van Heezik 4A 6
    19.00 20.30 JO15-5 Gerard Hekkelaan 3C 9
    19.00 20.30 JO15-4/6 Theo van der Wal, Menno van der Valk, JW Wijling 4B 10
    19.00 20.30 Sen A-sel. Mark Weel 4C 1, 2, 3
    19.15 22.00 Inhaal/Oefen nvt HVA 13, 14
    19.15 22.00 Inhaal/Oefen nvt HVB 13, 14
    20.30 21.45 JO17-3 Justin Kampes 3A 7
    20.30 21.45 JO17-4 Jan Paul van den Bos 3B 8
    20.30 21.45 JO17-5 Nixon Dias (tm 31/12/2017); Lesley van Duin 4A 9
    20.30 21.45 JO17-6 Olivier Olmer, Karl Hormann, René vd Meiracker 4B 10
    20.30 21.45 NNB nvt 4C 15
  • Dinsdag

    BeginEindTeam(s)Trainer(s)VeldKleedkamer
    17.30 18.45 JO12-1 Joren vd Bos, Kevin Kanu, Valdir Dias, Arjen Heere HVA 9
    17.30 18.45 JO12-2 Marco vd Berg, Martijn Stevens HVB 10
    17.30 18.45 JO12-3 Quinten Lacrum, Edward van Dongen,Jan Hein Vink, 3A 11, 12
    17.30 18.45 JO13-3 Michiel Hes 3B 8
    17.30 18.45 JO13-4 Hemmo Pieck, Joost Bosman 4A 9
    18:00 19:00 JO13-5 Erik Braun, Sander Gerretsen 3C 11, 12
    17.30 18.45 MO13-2 Leon Aertgeerts, Marco 4B 10
    18.00 19.15 MO13-1 Martijn van Italie, Wijnand van Hooff 4C 15
    18.45 20.15 JO17-1 Tim van Leeuwen HVA 5
    18.45 20.15 JO17-2 Tom Wigmans HVB 6
    18.45 20.15 JO19-1 Wayne Delgado, Christo Hulst 3A 7
    18.45 20.15 JO19-2 Mobarik Abdi 3B 8
    18.45 20.15 JO13-1 Leonardo dos Santos, David Verbaan 4A 9
    18.45 20.15 JO13-2 Kevin Kanu, Steven van Dijk, Dion Versteeg 4B 10
    19.15 20.15 Keeperstraining zie bij keepers 4C 15
    20.15 21.45 Sen A-sel. Mark Weel HVA+HVB 1, 2, 3
    20.15 21.45 JO19-3 Mobarik Abdi 3A 7
    20.15 21.45 JO19-4 Toon Verhoeven 3B 8
    20.15 21.45 Sen. B-sel. Marc Pelkman 4A+4B+4C 4
  • Woensdag

    BeginEindTeam(s)Trainer(s)VeldKleedkamer
    13.30 14.45 Kabouters Aase Henschien HVA 5
    13.30 14.45 NNB nvt HVB 6
    13.30 14.45 NNB nvt 3A 7
    13.30 14.45 NNB nvt 3B 9
    13.30 14.45 F mini A Lodewijk Volgers, Ben Weemering 4A 9
    13.30 14.45 F mini B Marco de Vries 4B 10
    13.30 14.45 F mini C Erno Lusse 4C 15
    14.45 16.00 MO9-1/2 Peter van Poppel Willem vd Blom HVA 11, 12
    14.45 16.00 JO9-1/2 Ger Jan Rentenaar, Mark Witteman, Erno Lusse, Robert Klappe HVB 6
    14.45 16.00 JO09-3/4 Ernesto Spruyt, Rob de Widt Sr 3A 7
    14.45 16.00 JO9-5/6/7 Ed de Heer, Bart Reus, Leander, Ben Weemering 3B 8
    14.45 16.00 JO8-5/6/7 Lodewijk Volgers, Marc Trouwborst, Robert van der Linde, Edward van Dongen, Ruben Soares 4A 9
    14.45 16.00 JO08-1/2/3 Marco de Vries, Ger de Winkel, Huib de Jong, Mattijs Aalders 4B 10
    14.45 16.00 JO8-4 Stevie Alpenaar, Robert Heilbron 4C 15
    16.00 17.15 MO11-1/2 Bert Frings, Kees Harteveld, Willem vd Blom HVA 11, 12
    16.00 17.15 JO11-3/4 Marc Overman , Erno Lusse HVB 6
    16.00 17.15 JO11-1/2 Nixon Dias, Guy Knoops, Arjen Heere 3A 5
    16.00 17.15 JO11-5/6 Oscar Danser, Philip van Coevorden, Ruben Soares, Luuk Everts 3B 9
    16.00 17.15 JO12-13 talenten Pilot door Marco de Vries; per 1 november 3C  
    16.00 17.15 JO10-1/2 Patrick Emmett, Twan Aulbers, Chantal vd Plag 4A 8
    16.00 17.15 JO10-3/4 Lodewijk Volgers, Marco de Vries 4B 10
    16.00 17.15 JO10-5/6 Ben Weemering, Jeroen Lukerath 4C 15
    17.00 20.00 Keeperstraining zie bij keepers HVB 11, 12
    17.15 18.45 JO15-5 Gerard Hekkelaan HVA 5
    17.15 18.45 JO15-4 Jan-Willem Wijling 3A 11, 12
    17.15 18.45 JO15-6 Enhar Yakisir 3B 9
    17.15 18.45 JO15-7 Luc Everts 4A 11, 12
    17.15 18.45 Vrij nvt 4B 10
    17.15 18.45 JO17-5 Nixon Dias (vanaf 01/01/2018) 4C 8
    18.45 20.15 JO15-1 Arjan Ras, Calvin Acton, Kees d Besten, Ton Dunk 3A 7
    18.45 20.15 JO15-2 Arjan Ras, Calvin Acton, Kees d Besten, Ton Dunk 3B 8
    18.45 20.15 JO17-6 Olivier Olmer, Karl Hormann, René vd Meiracker 4B 6
    18.45 20.15 MO15-1 Marcel Lankhorst, Max 4A 9
    18.45 20.15 MO15-2 Annemiek Simons, Antoine Broeders 3C 10
    18.45 20.15 JO15-3 Casper Sels, Melle Sels 4C 15
    19.00 21.45 Inhaal/Oefen nvt HVA 13, 14
    19.00 21.45 Inhaal/Oefen nvt HVB 13, 14
    20.15 21.45 FC Bontebal nvt 3A 7
    20.15 21.45 Senioren 6e nvt 3B 8
    20.15 21.30 JO17-4 Fridjov Broersen 3C 6
    20.15 21.30 Dames nvt 4A 11, 12
    20.15 21.45 Senioren 5e nvt 4B 10
    20.15 21.45 Senioren nvt 4C 15
  • Donderdag

    BeginEindTeam(s)Trainer(s)VeldKleedkamer
    17.15 18.30 MO13-1 Martijn van Italie, Wijnand van Hooff HVA 11, 12
    17.15 18.30 MO13-2 Leon Aertgeerts, Annemiek Simons HVB 6
    17.30 18.30 Keeperstraining zie bij keepers 3A 7
    17.15 18.30 NNB NNB 3B 8
    17.30 19.00 JO12-2 Marco vd Berg / Quinten Lacrum 4A 9
    17.00 18.15 JO13-2 Kevin Kanu / Steven van Dijk / Dion Versteeg 4B 8
    17.30 19.00 JO12-1 Joren van den Bos / Valdir Dias 4C 15
    18.30 20.00 JO19-1 Wayne Delgado, Christo Hulst HVA 5
    18.30 20.00 JO19-2 Mobarik Abdi HVB 6
    18.30 20.00 JO17-1 Tim van Leeuwen 3A 7
    18.30 20.00 JO17-2 Tom Wigmans 3B 8
    18.30 20.00 JO13-1 Leonardo dos Santos, David Verbaan 4C  
    18.00 19.00 JO10-11 talenten Pilot door Marco de Vries; per 1 november 3C  
    19.00 20.00 Sen. & JH nvt 4A 9
    19.00 20.00 Sen. & JH nvt 4B 10
    19.00 20.00 Sen. & JH nvt 4C 15
    20.00 21.00 Keeperstraining zie bij keepers HVA 5
    19.45 20.45 Keeperstraining zie bij keepers HVB 6
    20.00 21.00 Keeperstraining zie bij keepers 4C 15
    20.00 21.30 Sen A-sel. Mark Weel HVA / HVB 1, 2, 3
    20.00 21.30 Senioren 1 (zat) nvt 3A 7
    20.00 21.30 Senioren 7e nvt 3B 8
    20.00 21.30 JO19-3/4 Mobarik Abdi 4C  
    20.00 21.30 Sen. B-sel. Marc Pelkman 4A+4B 4
    20:00 21:00 JO17-3 Hans Lohoff 3C 15
  • Vrijdag

    BeginEindTeam(s)Trainer(s)VeldKleedkamer
    16.00 17.15 JO12-3 Emiel de Joode, Emile Schelvis, Jan Willem Bartels 4a 10
    16.30 17.30 JO08-1/2/3/4 Raymond de Vos, Ger de Winkel, Martijn Scholten, Luuk Grimbere, Marcel de Waard, Sander vd Knijff HVA+HVB 11
    17.30 18.30 JO08-5/6/7 Jörgen Becker Hoff, Richard Verhoef, vaders Andreoli, Rohda en Van Ulden HVA 11
    17.30 18.30 Keeperstraining zie bij keepers HVB + 3a  
    17.30 18.30 JO9-6/7 Henk Hartzema, Mark van Raaij, Dave Andriesse 3B 6
    17.30 18.30 JO9-5 Remon van der Leek, Ed de Heer 3C 6
    17.30 18.30 JO09-1/2 Sharan Ras, Roel Bloys, Marco Neijhoff 4A 7
    17.30 18.30 JO09-3/4 Bas Punt, Edgar Leenen, Leon de Jager, Simon Blokland 4B 8
    17.30 18.30 MO09-1/2 Rutger Wolfson, Jordy Sturms, Estelle das Dores, Isabella Janssen 4C 9
    18.30 19.30 MO15-1 Marcel Lankhorst, Max HVA 11, 12
    18.30 19.30 MO15-2 Pim van der Blom HVB 6
    18.30 19.30 Keeperstraining zie bij keepers HVB+3A 7
    18.30 19.30 JO15-7 Jochem van Schalkwijk 3C 8
    18.30 19.30 JO13-3 Leo vd schee 4A 9
    18.30 19.30 JO13-4 Hemmo Pieck, Joost Bosman 4C 8
    18.30 19.30 JO13-5 Sander Gerretsen, Jacco Kuijt 4B 10
    19.30 21.30 Heeren Divisie nvt HVA+HVB
    3A+3B
    4A+4B+4C
    1 t/m 10