• Toernooien

    De JO8 t/m JO11 teams doen traditiegetrouw mee aan het Klavertje Vier toernooi bij HVV in Den Haag.

    Andere toernooien waar veel jeugdteams van VOC ieder jaar aan meedoen zijn het Pink Panter-toernooi bij Concordia in Delft (pinksterweekend; mei 2018), het Kwekkertjestoernooi bij VFC in Vlaardingen (meerdere dagen in mei 2018) en het toernooi bij sv Den Hoorn in Den Hoorn (juni 2018). Nadere informatie hierover wordt verstuurd naar de team-managers zodra de inschrijving geopend is.

    Leiders van alle teams die toernooien willen spelen, kunnen contact opnemen met de toernooicoördinator. De toernooicoördinator stuurt een paar keer uitnodigingen naar de leiders van de pupillenteams die zich dan voor die toernooien kunnen inschrijven. Je kunt ook zelf toernooien zoeken op www.trainerssite.nl; geef dit dan ajb wel door aan de toernooi-coördinator. 

    Wanneer je een toernooi wilt spelen, geef dan door of je in de regio of buiten de regio (of eventueel buitenland) wilt spelen, of je een 1-daags of 2-daags toernooi wilt, in een hogere, zelfde of lagere klasse, en of je 1 of meerdere toernooien wilt spelen. Er worden dan toernooien gezocht die bij de wensen passen. Geef ook door als je team geen toernooi wil spelen.

    Als je een internationaal toernooi wilt spelen, dan kun je bijvoorbeeld kijken naar toernooien die door Euro-Sportring worden georganiseerd. Kijk hiervoor op www.euro-sportring.com/nl. Let op dat aan deze toernooien kosten zijn verbonden, variërend van enkele tientjes tot ca. 150 euro per persoon voor meerdaagse toernooien waar je als team slaapt in een hostel.

    Tot 1 april 2018 probeert de toernooi-coördinator een geschikt toernooi te vinden. Na die datum zul je zelf op zoek moeten naar toernooien.

    Let op bij het kiezen van een datum. In 2018 is het weekend van 1/2 april Pasen, donderdag 10 mei is het Hemelvaart en het weekend van 20/21 mei is Pinksteren.

    De meeste toernooien in Nederland zijn gratis. Indien er kosten zijn (meestal een paar tientjes) zijn de kosten voor het team.

    Bij vragen of onjuistheden op deze pagina, neem contact op met de toernooicoördinator. Toernooicoördinator: Harald Harbers, e-mail: jeugdtoernooi@voc-rotterdam.nl

    Toernooien 2017-2018

     

    VOC datum tijd Toernooi/Organiserende club opmerkingen
    JO19-1 - - Nog niet ingeschreven voor toernooi -
    JO19-2 - - Nog niet ingeschreven voor toernooi -
    JO19-3 - - Nog niet ingeschreven voor toernooi -
    JO19-4 - - Nog niet ingeschreven voor toernooi -
    ——– ——– —- ——– ——–
    JO17-1 - - Nog niet ingeschreven voor toernooi -
    JO17-2 - - Nog niet ingeschreven voor toernooi -
    JO17-3 - - Nog niet ingeschreven voor toernooi -
    JO17-4 - - Nog niet ingeschreven voor toernooi -
    JO17-5 - - Nog niet ingeschreven voor toernooi -
    JO17-6 08-06-2018 - Be Fair - Waddinxveen Definitief
    ——– ——– —- ——– ——–
    JO15-1 - - Nog niet ingeschreven voor toernooi -
    JO15-2 - - Nog niet ingeschreven voor toernooi -
    JO15-3 19-05-2018 - Bayer Uerdingen Pokal – Duitsland Definitief
    JO15-4 31-03-2018 - VFC – Vlaardingen Gespeeld
    02-06-2018 DSVP – Pijnacker Definitief
    16-06-2018 ESTO / ROHDA ’76 – Bodegraven Ingeschreven
    JO15-5 - - Nog niet ingeschreven voor toernooi -
    JO15-6 02-06-2018 - DSVP – Pijnacker Definitief
    JO15-7 - - Nog niet ingeschreven voor toernooi -
    ——– ——– —- ——– ——–
    JO13-1 26-08-2017 - NSVV – Numansdorp Gespeeld
    15-10-2017 Willem van Haneghem-cup – R’dam Gespeeld
    05-05-2018 NSVV – Numansdorp Definitief
    10-05-2018 UVS – Leiden Definitief
    JO13-2 02-04-2018 - Excelsior M – Maassluis Gespeeld
    16-06-2018 ESTO / ROHDA ’76 – Bodegraven Definitief
    JO13-3 29-04-2018 - VFC – Vlaardingen Definitief
    21-05-2018 v.v. Strijen – Strijen Definitief
    JO13-4 09-06-2018 - RCL – Leiderdorp Definitief
    JO13-5 23-06-2018 - vv Zwaluwen - Vlaardingen Definitief
    ——– ——– —- ——– ——–
    JO12-1 15-10-2017 - Willem van Haneghem-cup – R’dam Gespeeld
    JO12-2 - - Nog niet ingeschreven voor toernooi -
    JO12-3 - - Nog niet ingeschreven voor toernooi -
    ——– ——– —- ——– ——–
    JO11-1 27-08-2017 - HVV Klavertje Vier – Den Haag Gespeeld
    22-10-2017 Kevin Strootman cup – Rotterdam Gespeeld
    02-04-2018 RCL Toptoernooi – Leiderdorp Gespeeld
    20-05-2018 Reigerboys – Heerhugowaard (Intl) Definitief
    16-06-2018 Stefan de Vrij cup – Rotterdam Definitief
    JO11-2 27-08-2017 - HVV Klavertje Vier – Den Haag Gespeeld
    20-05-2018 Reigerboys – Heerhugowaard (Intl) Ingeschreven
    09-06-2018 vv Steenbergen – Steenbergen Definitief
    JO11-3 27-08-2017 - HVV Klavertje Vier – Den Haag Gespeeld
    21-05-2018 vv Hillegersberg – Rotterdam Definitief
    09-06-2018 vv Steenbergen – Steenbergen Definitief
    JO11-4 27-08-2017 - HVV Klavertje Vier – Den Haag Gespeeld
    09-06-2018 vv Strijen – Strijen Definitief
    JO11-5 27-08-2017 - HVV Klavertje Vier – Den Haag Gespeeld
    16-06-2018 DSVP – Pijnacker Definitief
    JO11-6 27-08-2017 - HVV Klavertje Vier – Den Haag Gespeeld
    16-06-2018 DSVP – Pijnacker Definitief
    ——– ——– —- ——– ——–
    JO10-1 27-08-2017 - HVV Klavertje Vier – Den Haag Gespeeld
    22-10-2017 Kevin Strootman cup – Rotterdam Gespeeld
    02-04-2018 RCL Toptoernooi – Leiderdorp Gespeeld
    21-05-2018 vv Hillegersberg – Rotterdam Definitief
    03-06-2018 AFC Dick van der Klaauw – A’dam Definitief
    16-06-2018 Stefan de Vrij cup – Rotterdam Definitief
    JO10-2 27-08-2017 - HVV Klavertje Vier – Den Haag Gespeeld
    21-05-2018 vv Hillegersberg – Rotterdam Definitief
    JO10-3 27-08-2017 - HVV Klavertje Vier – Den Haag Gespeeld
    21-05-2018 vv Hillegersberg – Rotterdam Definitief
    JO10-4 27-08-2017 - HVV Klavertje Vier – Den Haag Gespeeld
    JO10-5 27-08-2017 - HVV Klavertje Vier – Den Haag Gespeeld
    09-06-2018 Alphense Boys – Alphen a/d Rijn Definitief
    02-06-2018 ESTO – Bodegraven Definitief
    JO10-6 27-08-2017 - HVV Klavertje Vier – Den Haag Gespeeld
    ——– ——– —- ——– ——–
    JO09-1 27-08-2017 - Jens Toornstra toernooi, Alphen ad R Gespeeld
    31-03-2018 RCL Top Toernooi – Leiderdorp Gespeeld
    30-04-2018 RBC – Roosendaal Definitief
    02-05-2018 vv Westlandia – Naaldwijk Ingeschreven
    03-06-2018 Feyenoord Partnertoernooi Definitief
    09-06-2018 Coen Moulijn cup – Rotterdam Definitief
    JO09-2 27-08-2017 - HVV Klavertje Vier – Den Haag Gespeeld
    02-04-2018 GCFC Olympia – Gouda Gespeeld
    JO09-3 27-08-2017 - HVV Klavertje Vier – Den Haag Gespeeld
      02-06-2018   GJS Gorinchem - Gorinchem Ingeschreven
    JO09-4 27-08-2017 - HVV Klavertje Vier – Den Haag Gespeeld
    21-05-2018 vv Hillegersberg – Rotterdam Definitief
    16-06-2018 DSVP – Pijnacker Definitief
    JO09-5 27-08-2017 - HVV Klavertje Vier – Den Haag Gespeeld
    09-06-2018 vv Brederode – Vianen Ingeschreven
    16-06-2018 DSVP – Pijnacker Definitief
    JO09-6 27-08-2017 - HVV Klavertje Vier – Den Haag Gespeeld
    31-03-2018 FC Zoetermeer – Zoetermeer Gespeeld
    21-05-2018 RCL Leiderdorp Definitief
    02-06-2018 NSVV – Numansdorp Definitief
    09-06-2018 vv Brederode – Vianen Ingeschreven
    JO09-7 27-08-2017 - HVV Klavertje Vier – Den Haag Gespeeld
    02-06-2018 vv Koudekerk – Koudekerk Definitief
    16-06-2018 vv De Wherevogels – Purmerend Definitief
    ——– ——- - ——– ——–
    JO08-1 27-08-2017 - HVV Klavertje Vier – Den Haag Gespeeld
    02-04-2018 GCFC Olympia – Gouda Gespeeld
    09-06-2018 Coen Moulijn cup – Rotterdam Definitief
    JO08-2 27-08-2017 - HVV Klavertje Vier – Den Haag Gespeeld
    09-06-2018 vv Steenbergen – Steenbergen Definitief
    JO08-3 27-08-2017 - HVV Klavertje Vier – Den Haag Gespeeld
    JO08-4 27-08-2017 - HVV Klavertje Vier – Den Haag Gespeeld
    02-06-2018 DWO – Zoetermeer Definitief
    JO08-5 27-08-2017 - HVV Klavertje Vier – Den Haag Gespeeld
    31-03-2018 VFC – Vlaardingen Gespeeld
    JO08-6 27-08-2017 - HVV Klavertje Vier – Den Haag Gespeeld
    28-04-2018 VFC – Vlaardingen Definitief
    10-05-2018 vv Smitshoek – Barendrecht Definitief
    JO08-7 27-08-2017 - HVV Klavertje Vier – Den Haag Gespeeld
    09-06-2018 Alphense Boys – Alphen a/d Rijn Definitief
    16-06-2018 DSVP – Pijnacker Definitief
    ——– ——– - ——- ——–
    MO09-1 27-08-2017 - HVV Klavertje Vier – Den Haag Gespeeld
    21-05-2018 DSVP Pinkstertoernooi – Pijnacker Definitief
    09-06-2018 SC ‘t Zand – Tilburg Definitief
    MO09-2 27-08-2017 - HVV Klavertje Vier – Den Haag Gespeeld
    10-06-2018 VDL van Persie toernooi – Maassluis Definitief
    MO11-1 27-08-2017 - HVV Klavertje Vier – Den Haag Gespeeld
    21-05-2018 DSVP Pinkstertoernooi – Pijnacker Definitief
    10-06-2018 VDL van Persie toernooi – Maassluis Definitief
    23-06-2018 MOC ’17 – Bergen op Zoom Definitief
    MO11-2 27-08-2017 - HVV Klavertje Vier – Den Haag Gespeeld
    21-05-2018 DSVP Pinkstertoernooi – Pijnacker Definitief
    10-06-2018 VDL van Persie toernooi – Maassluis Definitief
    MO13-1 10-06-2018 - VDL van Persie toernooi – Maassluis Definitief
    MO13-2 21-05-2018 - DSVP Pinkstertoernooi – Pijnacker Definitief
    24-06-2018 BVCB – Bergschenhoek Definitief
    MO15-1 02-06-2018 - Hertha - Vinkeveen Definitief
      23-06-2018   VVOR - Rotterdam Definitief
    MO15-2 23-06-2018 - MOC’17 – Bergen op Zoom Definitief
             
    JO07 23-09-2017   Jan Boskamp Cup – R’dam (2 teams) Gespeeld
      09-06-2018 Manchester United vv Steenbergen - Steenbergen Definitief